Klacid a kašeľ

29. apr 2024

Mate niekto skusenost? Skoro 2.r syn uziva uz 3.tyzden klacid na zapal pluc.kasel presiel hned cca po tyzdni uzivania.nekaslal vobec ani sopel nic.dnes vecer od kedy zaspal uz 5x zakaslal a je pocut trochu zadne sopliky. Myslela som ze ked ma antibiotika nemoze ochoriet uz

anavixy
29. apr 2024

Atb su na bakterie a povodcom respiracnych ochoreni su najcastejsie virusy (az druhotne vacsinou vznika bakterialna infekcia). Takze ano, pokojne mohol znova chytit nejaky virus, obzvlast pri oslabenej imunite a ak ste chodili normalne medzi ludi v domneni, ze nic nemoze chytit. Ale na druhej strane moze ist este o dozvuky choroby, sice ako pises uz nic z toho nema, uvidis, ako sa to vyvinie…

autor
29. apr 2024

@anavixy vsetky 3 deti mali zapal pluc.dr povedala ze uz moze ist najstarsi do kolektivu a to mal k nemu este prebudenu mononukleozu.tiez ma este stale antibiotika.no ked uz ho poslala tak som vystrojila aj stredne dieta a toto najmladsie s nim som doma na rodicaku.ale to boli este len dnes prvy den v skolach

autor
29. apr 2024

Este som si pomyslela aj na alergiu

anavixy
29. apr 2024

Chapem.. tak to este nemaju zo skol, to nie. Alergia, no relativne moze byt, asi fakt len pockat co bude dalej, ak bude teplota napr alebo soplik bude menit charakter a farbu, tak viroza. Snad to bude len nieco kratke a lahke 🙂