Jedna nosna dierka upchata

zuzikiss
13. okt 2011

Dobrý den mamicky
chcela by som sa vas opytat a hlavne ci by ste mi nemohli poradit,mam 4mesacneho synceka mal nadchu trocha sme sa preliecili ale jedna nosna dierka je stale upchata aj mu odsavam ale nepomaha a dycha asi tak ze raz dycha pekne a raz zasa ze chrci.vopred vam dakujem za rada 🙂

janinah
13. okt 2011

pozri si pre istotu obrázok nosovej dutiny,či odsávaš správne,odsávačkou treba ísť kolmo akoby dozadu a nie hore smerom k čelu...tiež treba nejaké nos. kvapky podľa veku dieťatka používať...ak je ozaj nonstop jedna dierka upchatá,tak má dieťa pozrieť orl lekár

zuzikiss
autor
13. okt 2011

odsavam mu presne tak ako mi pisete ze sa ma a nic mu snej nejde teraz momentalne ked spinka sa mu dycha s nej dobre ale ako nahle sa mi prebudi tak zacne snej chrcat a potom zasa v pohode dnes ked zaspinkal tak som mu chytila jednu aj druhu nosnu dierku a z kazdej dychal pekne ja som s toho uz hotova niekedy mam pocit ako keby to uz robil zo zvyku.

dakujem

zuzikiss
autor
13. okt 2011

@janinah odsavam mu presne tak ako mi pisete ze sa ma a nic mu snej nejde teraz momentalne ked spinka sa mu dycha s nej dobre ale ako nahle sa mi prebudi tak zacne snej chrcat a potom zasa v pohode dnes ked zaspinkal tak som mu chytila jednu aj druhu nosnu dierku a z kazdej dychal pekne ja som s toho uz hotova niekedy mam pocit ako keby to uz robil zo zvyku.