Hylak forte je znova dostupný

bylinka25
20. apr 2024

Včera som bola v lekárni a tieto kvapky sú už znova dostupné.

masandra
20. apr 2024

@bylinka25 nenapadlo by ma ani opýtať sa na to, myslela som, že už ho stiahli nastálo, takže ďakujem za info🙂

janai1
20. apr 2024

No dobre ráno. S tou info meškáš tak 2 týždne 😂 vtedy bol toho plný kôň a všetci nakupovali na litre

masandra
20. apr 2024

@janai1 ja sem často napríklad nechodím a pre mňa je to nová info 🙂

fido69
20. apr 2024

Nechápem ako mohlo ľudstvo prežiť bez Hylaku Forte. 😳😂

domka222
20. apr 2024

@fido69 celý ten čas bez bol na 💩😂

marcellka32
20. apr 2024

Inak za mňa hylák nie je bohviečo ako probiotiká, sú ďaleko lepšie prípravky

andrea_82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
20. apr 2024

@marcellka32 ono to nie su probiotika, ale produkty probiotickych kmenov, teda ulohou je upravit prostredie v creve a tie dobre bakterie sa mozu lepsie namnozit, patologicke uhynut. Ale samotny Hylak nedodava ziadne kmene, pokial viem. Logiku to ma.

marcellka32
20. apr 2024

@nevenka čiže este popri hylaku mám brať probiotiká? Laik

nevenka
20. apr 2024

@marcellka32 neviem, ja som tiez laik, mne to nejak extra nepomahal ten Hylak, ja som skor za probiotika a pri hnackr napriklad Nekadex a taketo.
Mozno sa ta flora upravi aj sama, oni tie dobre bakterie tam asi su, ale ked je hnacka, tak prevazia tie zle a prehana Ta a ten Hylak napravi prostredie. Manzelovi to funguje.

marcellka32
20. apr 2024

@nevenka ja som to kedysi brala, ale nejako nepomáhalo...teraz beriem probiotiká jamieson 60 miliárd, a to je teda účinné

fido69
20. apr 2024

Viete čo je skutočne účinné?
Jesť menej mäsa a viacej vlákniny - kapusta, mrkva, petržlen, zeler, cibuľa a akýkoľvek iný zdroj vlákniny. Menej namáhať črevá a viacej rozmaznávať vlastné baktérie 😉