Hnačka z príkrmu

23. dec 2023

Baby mala ma 4,5 mesiaca a dnes treti den papala mrkvu a mala vecer hnacku z mrkvicky. Zajtra som chcela uz miesat mrkva plus zemiak kedze ja som zacala zemiakom. Mam teda mrkvu vynechat a zacat tretiu zeleninku??a kedy mam mrkvu zas zaradit??

pribinak
23. dec 2023

Dala by som zajtra len zemiak, potom napr cuketu, batat a potom by som skúsila zas mrkvu

Ale je dosť ešte malička, netreba sa ponáhľať, stačí ak spapa len trosku

petronellla87
23. dec 2023

Tiez by som dala s mrkvou pauzu a skusila ju neskor

autor
23. dec 2023

Zeny a mozem dat tekvicu kt mam na paráete od oktobra nehnijr ked nebude hnila ani plesniva?

anavixy
23. dec 2023

Hnacka je stolica viac ako 6x denne, nie jedna redsia stolica. Ked uz mala mrkvu treti den, tak uz s nou pokracovat ani nemusis. Miesat mas to co uz mala s nie cim ci este nemala, nie to co uz mala dokopy (akoze ano mozes aj tak, ale radsej daj novu potravinu, nech toho skusi co najviac). Dbaj na dostatok tekutin a stolicu, pokial je to len ojedinele a neboli brusko, neries.

autor
23. dec 2023

@anavixy nebolelo ju a ano bola to iba nedavno redsia stolica

anavixy
23. dec 2023

Podla mna sa s tym vobec nemusis zaoberat, nirmlane pokracuj a uvidis aka bude stolica dalej, ked-tak nasad probiotika (enterol, nekadex alebo probiofix imun).. hnacka z mrkvy mi nepripada pravedpodobna, skor by som asi riesila virozu ak by bola naozaj hnacka 🤔

autor
23. dec 2023

@anavixy nie bola to tedsia stolica ako hockedy ma taku tamze to asi vyfucim z hlavy dakujem za radu