Črevná viróza u štvorročnej bez teploty

monika191019
29. mar 2022

Ahojte mamičky je podľa vás toto normálny priebeh crevnej virózy: u 4 ročnej? V nedeľu večer zvracanie 2x v noci zas 2x + raz hnačka.rano zvracanie raz .celý deň pohoda len občas sťažnosť na bolesť bruška večer raz zvracanie túto noc v pohode prespala celú noc..ráno zas sťažnosť na bolesť bruška..papa aj pije teplotu sme nemali

cibinka18
29. mar 2022

moj 8 rocny takmer cely den v nedelu vracal, nic len sliny, poobede ho 2x prehnalo, v noci teplota 37,6 a viac nic, vcera bol doma a v pohode cely den

ivuska_3
29. mar 2022

Myslim, že ano, ze je to normalny priebeh. Teraz je toho vsade vela. Moja 7 rocna mala 4 dni hnacky, ale velakrat za den, bolest brucha len asi 2x, teplotu nemala, nevracala, chvilku bolela hlava, ale inak vesela, jedla aj pila. Na piaty den uz bolo dobre. Drzim palce

ladybug138
29. mar 2022

@monika191019 no, uplne normalny priebeh to je, mali sme to podobne, ale s 2 rocnou, cely den ok, ale v noci zvracala stale, trvalo to dlho, nakoniec sme skoncili v nemocnici na infuziach, lebo bola dehydrovana uz
Samozrejme, nedostala som do nej ziadny rehydratacny roztok, lebo mame obdobie, ze vsetko odmieta a robi sceny. Ale tvoja mala uz by si mohla dat nejakeho Kuliska napr

didi35
29. mar 2022

Teraz je to vsade. Najskor to doniesol syn zo sustredenia (10 r.) - tam to mali postupne piati chlapci: vracanie, hnacka a na druhy den nic. Od neho som to dostala ja a potom dalsi syn. Len vracanie, trosku hnacka, na druhy den unava, inak nic. Ziadna teplota. Toto, co je v nasom okoli, je velmi rychla crevna viroza.

monika191019
autor
29. mar 2022

@ladybug138 moja nemá problém s pitím práveže si sama pýta čajík ale dávam jej len po lyžiciach dnes zatiaľ okrem sťažnosti rano že boli bruško zatiaľ nevracala áni nehnackuje

euka210
29. mar 2022

@monika191019 stale lepsie tak, ako ked ti dieta grca kazdu pol hodku a nevies do neho ani vodu dostat.