Čo to má syn na rukách?

30. apr 2024

Zdravím, synovi sa urobilo toto na oboch rukách, má to už zopár dní a svrbí ho to. Môžte mi poradiť čo to je a čo by nato mohlo zabrať? Ďakujem

jumama
30. apr 2024

Pozri si niekde chorobu ruky-nohy-usta je to viroza, co vela skolkarov mava. Mohlo by to byt mozno to... Ja som o tom nevedela, ze take cosi existuje, kym v dcerinej skolke nemali.

malebiele
30. apr 2024

toto iste sme mali, bola to 7ma choroba..najprv sme si mysleli ze chytal nieco vonku z toho to ma, ale nakoniec sa "vysypal" na chodidlach... potieraj fenistil kremom a tiez fenistil kvapky nam kazala dat lekarka... davali sme asi dva tyzdne, po tyzdni alebo tak sa mu zacali ruky supat, nezlakni sa toho..potom treba premastovat kremom, zahoji sa same..len si zavolaj obvodnej ze to mate nech zapise do karty

autor
30. apr 2024

@jumama
@malebiele
A mali ste aj iné príznaky pri tých chorobách?

malebiele
30. apr 2024

nie len vysyp na rukach a potom na chodidlach, nasledne supanie ruk..proti svrbeniu sme davali ten fenistil... ziadne teploty ani kasel ci ine priznaky sme nemali

jumama
30. apr 2024

Nasa nemala, mala iba slabucky vysyp okolo ust a na dlaniach, a ani sa jej potom nesupali prsty. Na nohach to nemala.

sisska96
30. apr 2024

Choďte k lekárovi a tam povedia. Tu iba vymýšľať budú a nebudete vedieť na 100%