Botulotoxin pri detskej mozgovej obrne

darina1978
2. mar 2017

Prosim o skusenosti s botoxom pri DMO...o polroka,ak sa nestane zazrak nas to caka ☹.Dakujem.

ematko29
2. mar 2017

nemám skusenost,ale tiež ma to zaujíma,ale počula som,že je to bolestivé a nemá to neviem aké vysledky☹

darina1978
autor
5. mar 2017

@ematko29 ahoj,ako sama malicka?pred pol rokom sme si pisali,moj syn ma hemi...nam ak teda nepomoze nova orteza chcu pichnut botox,ale v narkoze,ked budu opakovat aj magneticku rezonanciu,tak uvidime..ze vraj je to bolestive aj potom,ked budu robit tie masaze ,aby sa botox vstrebal spravne..verim,ze sa spickovanie upravi v orteze,lebo uz teraz je vidiet rozdiel a do septembra to bude ok...a ked nie...☹ pred pol rokom nam zle upravili ortezu,preto sa ta nozka zhorsila,v lete uz pekne naslapoval aj som hovorila ze ho blokuje v chodzia povedali,ze si musi na nu zvyknut a teraz sme zmenili doktora ,tak nas dufam spravne nasmeroval

piskota1991
5. mar 2017

skus na FB skupinu : deticky inak obdarene

ematko29
5. mar 2017

@darina1978 ahoj,malá chodi ,ale s pokrcenymi kolienkami.Teraz cvicime bobath amalo by to pomoct .Ze ma krivu chrbticu tak preto ma ohnute kolena ,tym si zaistuje stabilitu.Sme objednane aj na therasiuith do svetielka tak dufam,ze nam to trocha pomoze.A na ortopedii nam povefala,ze ma postahovane svaly na stehnach a jeden klbik nam sa uvolnuje z jamky.da sa to potom riesit operacne,ale niesom velmi nadsena z toho.inac rozprava malo skoro vobec tak aj to ma trapi.Ale niesom uz z toho tsk rozhadzana ako vtedy.

breznica
5. mar 2017

dali sme synovi raz-do stehien,efekt bol po cca 3 dňoch na asi 3mesiace,potom sa to vrátilo a nevyhli sme sa nakoniec ani operácii.botox je jed,ktorý sa že vraj nejak ukladá v pečeni,čo som ale v čase,keď sme šli na injekcie nevedela ☹