Biela stolica u trojročného

malicka_mysicka
28. máj 2022

Trojročný syn mi dnes na ihrisku zahlasil ze mu treba kakat a vykakal uplne biele hovienko. Biele rozumejte biele ako sneh. Máte s tým skúsenosť? Poobede bol bez nálady, bruško ho aj poboloevalo.

sella38
28. máj 2022

pecenove testy ziadaj

dzulli1980
28. máj 2022

Nemal črevnú virózu? Po nej zvykne byť biela stolica ... ak nie, tiež by som žiadala pečeňové testy.
@malicka_mysicka

amelia89
28. máj 2022

a nebral antibiotika? nema nijake ine problemy?
ak je stolica biela tak sa k nej nedostala zlc ktora ju sfarbuje, urcite treba ist k dr. pre istotu

mon29
28. máj 2022

ak ma aj tmavy moc, moze to byt predzvest cukrovky
,ale aj ochorenie zlcnika, pecene, aj uplne banalna infekcia.. moja dcera mala takuto bielu riedku stolicu ked chytila dajaku pliagu z kupaliska, mala asi 4. ak sa bude opakovat, urcite lekar.

mon29
28. máj 2022
greta2017
28. máj 2022

Urcite treba pecenove testy

lubmar
28. máj 2022

Moze to znacit problem s pecenou, zlcnikom, ale moze to byt len reakcia na kravske mlieko a vyrobky z neho, kamaratkina dcera to mala asi v 3-4 rokoch ako presli zo sunaru na kravske mlieko. Pecenove testy v norme, vsetko ok, stolica biela. Ked vysadili mlieko, stolica normalna, po case dali jogurt, zasa biela. Potom to casom ale preslo.

lienka9
28. máj 2022

@malicka_mysicka neviem odkial ste,ale ze v BA sa teraz toci nejaka viroza, ktora sa prejavuje prave bielym hovienkom.kamaratka to zazila a jej to povedal Dr.