Aké máte skúsenosti s nosovým sprejom Sterimar?

rori13
28. jan 2013

chcela by som vediet vaše skúsenosti s nosovým sprejom sterimar, zaberá to ? lebo moj malý dost soplí....dufam že mu to pomože

marduliena
28. jan 2013

@rori13 Ja mam dobre skúsenosti s týmto sprejom odporúčam,ale viem že najprv sme brali sterimar aj proti alergie a potom normálny sterimar 🙂

simca06022011
28. jan 2013

@rori13 na cistenie nosteka su tieto morske velmi dobre... ja sice sterimar nepouzivam, pouzivam physiomer baby (ma taky jemny rozprasovac...) a ked bola mala malinka ako tvoj, tak som pouzivala Liberan kvapky.. mne stacilo ked som si Sterimar strekla do nosa aby som vedela ake to je a ked je ten prid silny, to je riadna "pecka" 🙂))) CIze odskusaj si a uvidis.. nezabudni odsavat a niekde je tu aj popisane ako na to... 🙂)

angua27
28. jan 2013

@rori13, ahoj sterimar používame už viac ako rok na každodenné čistenie nošteka, ale nie sterimar baby. výborne zaberá pri nádche, rýchlejšie končí a super je aj ten proti alergickej nádche, striedame oba. ale je to dosť silný prúd do nosa. sterimar baby sme nemali. ak máš také malinké dieťatko skúsila by som asi skôr niečo vo forme nosných kvapiek, aby sa nezľaklo, keď bude mať zrazu plný nos. keď som si ja sterimar strekla prvýkrát na skúšku, mala som pocit, že sa topím. 😉

dadushe
28. jan 2013

Přimlouvám se za physiomer baby🙂 Sterimar jsme měli jen jednou a nějak malé neseděl🙂

kmkke
28. jan 2013

@rori13 Ja používam Stérimar Baby, momentálne malý už druhý týždeň soplí jedna báseň a vôbec mu nevadí. Strieknem, odsajem, dám kvapky do nošteka a je mu fajn 😀 (už mu to pomaly končí, mám pocit že sople odchádzajú, tak som rada)

marionmarion
28. jan 2013

Raz som si to vstrekla do nosa a malemu som to uz nikdy viac nedala...stipe to jak svina. mozno ucinkuje, ale za tu cenu, ze bude mat vystipanu sliznicu? nie, dakujem...

an1ta
28. jan 2013

My pouzivame uz dlho na kazdodennu hygienu nosa, a je super.Ak sa bojis, ze to bude silno striekat treba skusit sterimar baby 😉 Ja som tiez skusala, je to cudne ale citit, ze sa dostane vsade kam ma a dobre precisti a nas nestipe pricom ine s morskou solou stipali 😉

miggi83
28. jan 2013

ja mam sterimar s medou, mame zelene sople a nechcem im davat antb. no a mala tuk tuk tuk je to lepsie

sendy182
28. jan 2013

@rori13 iba dobré skúsenosti.......... 🙂 🙂 🙂

andrea0423
12. okt 2016

@an1ta a moze sa to aj dlhodobo pouxivat? Mala mi zacala chodit do skolky a tiez som jej po skonceni soplikov este aj preventivne striekat sterimar baby ale na nete citam ze sa to nema viac ako 15dni.tak neviem

an1ta
12. okt 2016

@andrea0423 toto bolo ze ako davno, ze som tu pisala 🙂 ale my sme puzivali ten jednoduchy sterimar,nie detsky , ani tie s prisadami sme nemali a dlhodobo, podla potreby. Napr. vecer pred spanim nastriekat a vyfukat, ako hygiena nosa. Neviem ci sa tie spreje nezmenili v zlozrni, odvtedy sme pozivali aj vincentku (ta sa lahko doplni z flasky, netreba kupovat vzdy novy sprej)

andrea0423
12. okt 2016

@an1ta dakujem za odpoved. Ja som zase tem zakladny este nekupovala. Spytam sa este v lekarni.

wellinka
16. okt 2016

@rori13 ja osobne uz dlho pouzivam Quixx, v lete ten zeleny ked mavam suchu sliznicu a teraz mam modry obycajny ked je jesen a zima. aj decka si to chvalia. predtym sme zvykli kupovat sterimar, ale potom mi znama poradila tieto quixxy a zdaju sa mi ovela lepsie na aplikaciu aj co sa ceny tyka, vyrazne lacnejsie.. a sestra pouziva quixx baby, to je hrozne mile dostala to v baliku pre malu od niekoho v porodnici a ma to take mile kvapkatko, od 1. dna sa to moze.. no super vec.. 🙂