Knihy s príbehom pre ročné dieťa

daffodil3007
27. aug 2020

Ahojte, prosím poraďte nejaké knihy s príbehom pre 12+, moja malá miluje riekanky, máme niekoľko malých knižiek, celý deň jej musím čítať, spievať, ale chcela by som nejakú s príbehom, ktorú by sme si čítali napr v posteli. 🙂 Ďakujem pekne

bjl0803
27. aug 2020

@daffodil3007 napr knižka Môj macík ... Najobľúbenejšia mojej dcéry keď bola taká malá 🙂

daffodil3007
autor
27. aug 2020

@bjl0803 ďakujem krásne 🤗

jajka71
27. aug 2020

Nasim sa pacili tie s kolieskami ako ked mama kacka hlada kaciatko, mame vela tu z konika, lebo nas zboznuje zvieratka, mala farby...je vela krasnych knizociek o zvieratkach s pribehom, kedy sa dietatko vela nauci: kde sa skryli psicek a zajacik ci Najde kacica kacatko?.zo serie vydavatelstva Matys, no aj Svojtka ma nadherne knizocky, staci si vybrat nasi maju Co sa deje v strome, Co su hviezdy, z knizociek pre najmensich ostala nasim Varila mysicka kasicku, Cin cin, Zvedave maciatko ci Uz ho vezu..par o krtkovi, Hop cup na nozky, Rapotanky, Chrobaciky od jana karafiata, Rozpravky spod vrby, Skriatok rozumbriadok, Velka kniha rozpravok, su potom aj knizocky ktorych strany tvori puzzle, co sa da neskor vyuzit, pripadne knizocky v kartonovej podobe co je prakticke na cesty k lakarovi ci autom, niektore maju otacacie koliesko, ine sa vytahuju take casti a ciastocne sa meni obrazok no i bez vytahovania su krasne na neskorsie ucenie farieb ci pomenovanie zvieratiek..odporucam checknut antikvariat na fb je ich viac pripadne konika najdete knizocky ktore si pamatate z detstva s riekankami i pribehmi za par eciek, my sme uz vela rozdali

biela_sova
27. aug 2020

Mile dievcata, keby ste mali Zvieratka detom od Marie Razusovej Martakovej, alebo Svrcek a mravce, rada sa ich ujmem 🙂
Inak suhlasim s k9mentarmi vyssie