Kniha na čitanie deťom pre starkú

lenkasgt
27. júl 2020

Ahojte,

Chcem nasim novopecenym babkam kupit knizky ktore by mohli citat nasej malej. Nasla som tuto https://www.pantarhei.sk/knihy/pre-deti-a-mlade... . Poznate nieco podobne? Nechcem kupovat dve rovnake 🙂

aniele
27. júl 2020

Ja ako starká sama kupujem knihy pre vnúčatá, z ktorých im čítam. Prípadne vyberám z kníh, ktoré máme z detstva my, či ich rodičia. Primerane veku. Ja osobne by som toto nekupovala. Je množstvo aj nových príbehov pre maličkých, tieto zjednodušené - no, neviem. Radšej by som počkala, kým dorastú na pochopenie originálnych verzií.

kacena4
27. júl 2020

toto je krasna kniha ak je este k dostaniu kup su tak kratke texty na 1-2 strany takze male deti vydrzia pri nich a lahke slova jednoduche vhodne pre male deti krasne obrazky velmi pekne knihy su aj povesti a baje ale odporucam ist osobne do knihkupectva a pozriet si ich aby si videla ako vyzeraju zvnutra a ake su tam obrazky a aky maju text aby stali za to t.j. aby boli poucne a detom nieco dali k tejto knizke je aj kniha "mami citaj mi" mame obe su to uzasne knihy aj pre prvostupniarske deti sa z nich potom krasne ucia citat kvoli nenarocnym textom a kratkym rozpravkam 🙂

aalka56510
Odpoveď bola odstránená
Zobraz