Tučné stehná

27. apr 2024

Ahojte,je tu niekto kto schudol zo stehien ? Veľmi ma trápi že mám tučné stehná a hrubé nohy ,aj keď cvičím a celkom zdraví sa stravujem,čo podľa vás by človek nemal jesť poprípade akým cvikom sa venovať ? Mám stacionárny bicykel ale ten má na mňa asi opačný efekt 😀

13uzivatelka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimicka2013
27. apr 2024

Ja som schudla zo stehien "nechcene" po operacii kolena. Nikdy som nebola tucna ale geneticky som mala silne stehna po mame. Po operacii som sa vela venovala rehabilitacii z coho gro boli drepy vsetkych druhov, siroke, uzke, na jednej nohe, bocne na bose a tak podobne a ani som si neuvedomila az ked som mamu po polroku stretla a mi povedala ze kde sa stratili moje silne stehna. Fakt mi drepy zmenili vyrazne stehna. Od operacie je to uz 10 rokov ale zatial sa silne stehna nevratili 😀

janinah
27. apr 2024

Korčuľovanie

zena666
27. apr 2024

Drepy zo závažim robia divy 😉

macekovam
28. apr 2024

Rachla chôdza 5km denne. A máš to

milos81
28. apr 2024

Tuk nemôžeš schudnúť len z jednej partie, vždy ubúda z celého tela alebo aj pribúda na celom tele, niekde viac, niekde menej. Nestačí len upraviť stravu, treba vedieť, že telo začína tuk spaľovať až po 20 minútach nepretržitej fyzickej aktivity pričom je jedno či budeš behať, kráčať do kopca, alebo drepovať. Jesť môžeš čokoľvek, pokiaľ však chceš chudnúť, snaž sa zaplniť žalúdok potravinami, ktoré nemajú veľkú energickú hodnotu a to najmä v dni, kedy nebudeš v cvičení aktívna. Inak platí, že energetický výdaj musí byť vyšší ako príjem, pričom aktivita musí byť najmenej 20 minút, dostatočné zavodnenie, no a dostatočný spánok a trpezlivosť, pretože nič nie je za deň, či za týždeň.

katjak78
29. apr 2024

Ahoj, mne sa podarilo schudnúť zo stehien spinningom + rýchla chôdza a samozrejme dietnejšie stravovanie /pozor na tuky!!!ako napr.tučne syry a smot.jogurty/.