Máte overený spaľovač tukov?

sunnytt
1. okt 2017

Ahojte cvicim jem zdravo no potrebujem tomu trosku pomoct. Nemate nejaky overeny spalovac tukov? Dakujem

silesias
2. okt 2017

Pridam sa, lebo tiez potrebujem trosku pomoct

katkabalon
2. okt 2017

Ahojte no môj mažel používa toto https://www.amway.sk/product/116667,prirodzeni-... a fak to funguje 🙂

nikkya
2. okt 2017

Ja som pred cvičením použivala najprv tekutý carnitine a neskôr som prešla na synefrin tablety, bola som spokojná s obomi ale tie tablety boli asi lepšie 🙂

sunnytt
autor
2. okt 2017

@nikkya nemas link pls? Nasla so za 5 e to sa mi zda malo. Ci ozaj ??? 🙂

libawet
2. okt 2017

@sunnytt jablčný ocot.

aduska121
2. okt 2017

@sunnytt L carnitine 👍

sunnytt
autor
2. okt 2017

@katkabalon nejde mi otvorit :(

nikkya
2. okt 2017
sunnytt
autor
2. okt 2017

Dakujem

adulkas
2. okt 2017

Mne sa osvedčil Thermofit od Kompava užívala som podľa návodu obed som mala hocičo len menšiu porciu a odľahčenú večeru najneskôr o 18h a každý deň som behala 🙂

patress112
17. apr 2018

Ahojte, nevenujem sa síce LR ale Amwayu... a ak máte záujem o Amway výrobky, prípadne o rozbehnutie biznisu, píšte mi na 0915 053 234 prípadne na e-mail patress112@gmail.com 🙂 ideálne BA TT alebo TN kraj 🙂 máte samozrejme 90 dní garanciu vrátenia plnej sumy penazí aj na použité výrobky (musí ostať aspon 1/3 balenia nepoužitá, čo je myslím dostačujúce na to aby sa každý presvedčil o kvalite našich produktov 🙂 ), máme produkty špičkovej kvality, od kozmetiky, cez potraviny a športovú výživu až po zdravie a drogériu, vyberie si naozaj každý a vdˇaka garancií vrátenia penazí to máte absolutne bez rizika 🙂

moniika82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienkakrasolienka666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adulkas
3. máj 2018
silvia062
11. máj 2021

Ahoj skus si pozriet stranku na instagrame krasna.s.valentus ponukaju kavu dzusy a caj na chudnutie a naozaj funguju.

patress112
23. máj 2021

@silvia062 blbost 😅 nic ako kava caj a dzus na chudnutie nefunguje. Chudnes vdaka KALORICKEMU DEFICITU a takisto Ti ziadna kava ani spalovac nenakopne metabolizmus. Aj tie naj spalovace Ti spalia o 5, max 10 percent viac kcal. Ked pri hodinovom treningu napr spalis 300-400 kcal tak so spalovacom spalic 330-440 kcal a to je zanedbatelny narast, 40 kcal spalis ked rychlejsou chodzou prejdes 200 m 😅 a takisto Ti nic nenastartuje metabolizmus. Jediny ZARUCENY sposob ako nakopnut metabolizmus, je mat viac svalovej hmoty a vtedy Ti telo spaluje kcal ako dive aj ked nic nerobis, ale na to treba cvicit silovy trening a ten za Teba ziadna drbla kava neodmaka 😅 zial ludia hladaju skratky a lahke cesty ale nic take neexistuje. Kamoska podobne sracky furt spamuje az som si jj musel na FB blocknut lebo tito fanatici, to je hrozne daco, iba z vas prachy tahaju

patress112
23. máj 2021

@adulkas cize si neschudla vdaka spalovacu ale vdaka kcal deficitu ako som pisal vyssie 😅😊

laura145
13. júl 2023

@nikkya kolko ste zhodili kolko sa vam podarylo

patress112
27. sep 2023

@laura145 ahoj, spaľovače nefungujú, je to len marketing na ľudí, ktorí si nechcu budovať disciplínu 🙂 jediné spaľovače čo funguju su efedrin (ten je zakazany) a kofein, ale s ním spáliš možno 50 kcal denne navyše. To vieš spáliť 10 min chôdzou 🙂 ale ak chceš tipy na chudnutie, tak Ti viem poradiť, ja som schudol 18 kg za 4 mesiace. Síce som fakt drel, ale Tebe možno bude stačiť aj 10 kg za túto dobu. A viem Ti v tom poradiť 🙂

denithestrange1993
27. sep 2023

@sunnytt skus stravovanie IF 16:8.

katkazocele
27. sep 2023

@sunnytt nič také ako spaľovač tukov neexistuje 🙏 Viac sa hýbať a zdravo jesť. Výdaj energie musí byť väčší ako príjem energie. Je to jednoduchá Matematika 🙏