Mám výšku 163 cm a váhu 65 kg. Chcem schudnúť

laurinka2023
29. apr 2024

Ahojte baby. Idem si k vám po radu... Mam výšku 163cm a váha 65kg ,,viem neide to až tak veľmi že zle ale necítim sa dobre bola bi som šťastná keby ze idem na váhu 55-56kg ,, začala som piť každý deň smothie mate stym nejaké skúsenosti funguje to? Samozrejme sladkosti som obmedzila a mastné jedlá ties ,, snažím sa aj behať ale nerobím zázraky keďže pracujem a mam malú dcérku ak bibste vedeli o nejakej inej diéte alebo keď vám pomáhalo aj to smothie tak mi o tom napíšte,,ďakujem za každú radu

crazy_cat_lady
29. apr 2024

ahoj, ja by som sa nejak neupinala/neverila na zazrance caje/smoothie na chudnutie atd, zakladom je pestra/vyvazena strana resp. kaloricky deficit - vyssi vydaj, ako prijem. zapojit pohyb, nepit zbytocne sladke vody, jest mensie porcie, viac krat za den, pridat zeleninu/ovocie a casom to pojde.. 🙂

jasminna
29. apr 2024

@laurinka2023 ja by som odporucala vyzivovu poradnu. Mam s tym velmi dobre skusenosti a vysledok pri dodrziavani jedalnicka zaruceny.

laurinka2023
autor
29. apr 2024

@jasminna môžete mi nejaký odporučiť?

henikap123
29. apr 2024

Ja som po pôrode schudla tak že som nemala čas jesť. Porodila som v apríli a prišlo teplo a leto. Chodila som kočíkovať a naranajkovala som sa, potom až obed, večera a spat (ale jedla som aj desiatu aj olovrant, ale nie veľa) . Dlho mi to tak vydržalo, pri druhom tehotenstve som pribrala malo a po pôrode hneď schudla. Až potom som začala priberať lebo som začala dojedat za dieťaťom čo nezjedlo. Takze som zrazu z nejakých 3-5 jedal prešla na 10 jedál, a postupne som začala priberať 🙂 pohybu okolo deti mám veľa ale strava je dôležitá ani nie pohyb. Držím palce.

jasminna
29. apr 2024

@laurinka2023 najlepsie je hladat vo svojom okoli, skus popozerat na webe, urcite sa nieco najde, nejaka poradna. Odvazia ta, odmeraju, navrhnu co by bolo pre teba najvhodnejsie a urcite sa dohodnete. Nie je to sice zadarmo, vsetko nieco stoji, ale aj ten zelany vysledok za to stoji. Ak to velmi chces tak to das. Drzim palce.