Kalorické tabuľky

10. nov 2022

Prosím poraďte mi. Začala som s nimi a teda, vôbec neviem dosiahnuť limit pre všetky zložky. Akurát cukry mi naskacu hneď. Potrebovala by som poradiť nejaké jedla pre bohatý obsah bielkovín, vlákniny a tukov. Ideál by boli jedla na obed a večeru. Ďakujem

jaruska_12
10. nov 2022

Pripnem sa ❤️

andy57
10. nov 2022

ahoj, pridaj sa do skupiny cesta k mojej premene, alebo skupina kaloricke tabulky, tam ti baby poradia čo a ako 🙂

autor
10. nov 2022

@andy57 práveže som pozerala tu skupinu a je to tam retivne mŕtve. 3 aktívny členovia píše

andy57
10. nov 2022

tak skus cesta k mojej premene

andy57
10. nov 2022

https://fitnessrevolution.sk/potraviny-s-vysoky...

skús aj pogooglit, uvidis, ze sa do toho neskor dostanes, mne to trvalo tak 2 tyzdne a už som potom mala všetko zelene v tých kružkoch a dostavilo sa aj chudnutie.

nina004
10. nov 2022

Hľadaj potraviny s nízkym glykemickým indexom... Na tuky a bielkoviny napr.vajíčka, mäso, tvaroch, smotana... Doplň to o zeleninu hlavne zelenú a bielu ( menej cukru ) a budeš tam mať aj pekne množstvo vlákniny. Na obed alebo večeru môžeš skúsiť pizzu z tvarohu, tukov a bielkovín tam bude viac a cukru málo. 😉

simdob
10. nov 2022

ja aby som tie hodnoty vyrovnala, tak som viacej tvarohu začala jesť, na raňajky niekedy si urobím proteín, zeleninu, ovocie aj so šupkou a vláknina tiež bude, ovsené vločky, to je o tom skúšať 🙂

lenkaspalka
10. nov 2022

My sme si s manželom varili podľa kníh Tučko Tom, keď sme to neskôr nahádzali do Kalorických tabuliek, celkom pekne to sedelo. A to sme si obmienali rôzne recepty z rôznych kníh podľa chuti.Jedlá z týchto kníh sú chutné a jednoduché.