Hľadám kamarátku na chudnutie z vyššej váhy

monlienka
23. máj 2021

Ahojte hľadám takúto virtuálnu kamarátku na chudnutie najlepšie niekto kto chudne z vyššej váhy. Rozhodla som sa začať pomaly od zajtra ta moja pevná vôľa není moc ukážková ale teraz som už dosť odhodlana to vydržať kým sa nebudem cítiť dobre.
Pridá sa niekto?

damiana1992
23. máj 2021

@monlienka co znamená vyššia váha ja som sa už chvíľu nevazila ale cez tehotenstvo som nabrala 18kg teraz mam okolo 75 co asi neviem nie je vysoké číslo ale chcela by som tiež chudnut.

angelous1991
23. máj 2021

Ahoj aká je vyššia váha ? Ja som momentálne v procese chudnutia začínala som na 95 kg vo februári aktuálne mám 83kg ☺️ Mám aj album s fotkami jedál čo jem ☺️

monlienka
autor
23. máj 2021

@damiana1992 tak vyššia váha cca 10-15 kíl dat dole

damiana1992
23. máj 2021

@monlienka no tiež plánujem takto nejako ale 10 určite🙂

marrydreamkas
23. máj 2021

@monlienka ja chcem 10kg,ale ked ja tak rada jem :D

gleep1
23. máj 2021

@angelous1991 a ty aj cvicis alebo len chudneš? A prečo ješ to arasidove maslo keď chceš schudnúť? Už len čistý olej je väčšia kaloricka bomba než je to arasidove maslo.

angelous1991
23. máj 2021

@gleep1 arasidove maslo sú zdravé tuky a tie naše telo tiež potrebuje ☺️☺️☺️ Samozrejme že nejem cely pohár na posedenie 😉 treba si naštudovať .
No a aj cvičím prilezitostne , ale idem na to najmä cez stravu .

izabelka83
23. máj 2021

@angelous1991 pozriem album ;) ja idem z 89kg teraz 81kg za tti mesiace nejako som sa opustila a nič sa mi nechce 😫😖😀

angelous1991
23. máj 2021

@izabelka83 je to úplne normálne že sa niekomu nechce , ja mám take vikendy .

izabelka83
23. máj 2021

@angelous1991 no víkendy sú najhoršie 😂 dúfam že od zajtta sa nejako nakopem .. inak môžem zdieľať tvoj album ??

zuziiiii
23. máj 2021

@monlienka akú máš váhu? Ja 90.som po pôrode esiace

zuziiiii
23. máj 2021

3 mesiace

monlienka
autor
23. máj 2021

@zuziiiii ahoj váhu mam 95kg teraz

gleep1
23. máj 2021

@angelous1991 no práveže mám naštudované celkom dosť a z tvojho albumu mi vyplýva že sa úplne zbytočne bojíš masa (radšej by si sa mala bat šunky ktorá nie je vôbec zdrava) a arasidoveho masla ješ viac než by bolo treba. Arašidy obsahujú veľa omega 6 a ta teda nie je vôbec zdrava, pomer príjmu omega 3:6 by mal byt 1:4 (niekto vravi že dokonca 1:1) ľudia v našej civilizácii prijímajú asi 1:20-30 a k zdravému pomeru ta arašidy vôbec neposúvajú. Keď už chceš prijímať zdravé tuky tak arašidy určite nie sú ta správna cesta. Z orechov majú najlepsi obsah zdravých tukov vlašské orechy a pekany. Pistácie a kešu sú ešte z tých lepších. Zo semien chia, lanové a konopné semena.Tekvicové sú tiež super, slnečnicové sú už dosť zle. Další zdravý olej je olivový (nie sú tak veľa omega 6 a strašne veľa kyseliny olejovej ktorá bola spojena s dlhovekostou stovkami studii a dokonca jedna veľká vyšla aj tento rok). Takze ak chceš prijímať zdravé tuky tak losos a to, čo som menovala. Arasidove maslo je pri chudnutí celé zle

angelous1991
23. máj 2021

@gleep1 tak v poriadku každý si ide podľa svojho 😉 zatiaľ chudnem som spokojná ... btw že je pár krat za sebou niekde aj to maslo neznamená to že ho jem každý deň 😉

zuziiiii
23. máj 2021

@monlienka no tak môžme začať aké más plány strava aká a cvičenie