Lekári v Bytči

ivka67
20. apr 2024

Ahojte, od júna sa zo zahraničia sťahujeme do Hliníka pri Bytči a pomaly hľadám pediatra pre našu malú. Vedeli by ste poradiť? Na nete som našla dobré recenzie na pani doktorku Čelkovú, pána doktora Karáska alebo Mudr. Louda. Ako to funguje, musím zavolať a spýtať sa či berú nových pacientiov? Berú telefóny alebo treba ísť osobne?

Ďalej by som sa chcela opýtať aj na všeobecného doktora pre dospelých a gynekológa pre seba. Ja mám skúsenosti s pánom doktorom Dlugošom, ktorý ako som našla ordinuje už aj v Bytči. Ja som bola u neho iba raz v r. 2018. Ale bola som celkom spokojná, máte nejaké aktuálne info?

Ešte k tomu dr., premýšľam, či ísť k všeobecnému v Bytči alebo do Žiliny - videla som tam ambulancie, dá sa nahlásiť aj online - prakticka ambulancia.sk Máte skúsenosti?

Ďakujem 🙂

bibina32
20. apr 2024

@ivka67 No neviem, či ťa zoberú všeobecný a detský lekár, ak nepatríš pod ich obvod. Ja som chcela minulý rok meniť, a nikto ma zo všeobecného lekára nezobral a to som obvolala všetkých čo sú v Bytči. S deťmi chodím k Čelkovej, má už aj novú lekárku pod sebou. My sme boli zatiaľ spokojný ( nebývame chorý často). Počula som, že si chvália doktorku pre dospelých Hartelovú, ale ona neordinuje každý deň. Gynekológa mám Mitru, som spokojná. Jedine si obvolať alebo obehať.

ivka67
autor
20. apr 2024

@bibina32 a ako to potom je ? Pod aký obvod spadáme, keď budeme bývať v Hliníku? Ja som myslela, že to je ako keby sme v Bytči 🙂

sunnyday1111
20. apr 2024

My sme zmenili pediatra, aktualne chodime k dr loudovi, ma novu doktorku, ktora nas vacsinou riesila aj ked tam doktor bol tiez, je mila, priestor na otazky je tiez, nemam pocit zeby nas rychlo odbila

sunnyday1111
20. apr 2024

Nespadame pod neho a vzal

bibina32
20. apr 2024

@ivka67 Pod aký obvod patríš sa dozvieš na VÚC. Skús im zavolať alebo napísať email. Alebo ešte môžeš napísať tu do skupiny Bytča. Možno budú dievčatá vedieť, k akým lekárom patrí Hliník.

ivka67
autor
20. apr 2024

@bibina32
@sunnyday1111 ďakujem za odpovede, skúsim si zavolať aj napísať mail už teraz a uvidíme. Ak sa bude dať tak aj rovno sa prihlásiť a vybaviť preventívku na jún ak budú mať miesto.

sunnyday1111
20. apr 2024

@ivka67 drzim palce. Ake stare mas dietatko?

ivka67
autor
20. apr 2024

@sunnyday1111 naša má 4 roky, akurát v septembri nastupuje do škôlky 🙂 Dúfam, že ju vezmú do Hliníka

sunnyday1111
23. apr 2024

@ivka67 ako si dopadla?

januska1905
25. apr 2024

@ivka67 gyn. Dlugos este berie novych tusim, dr. Louda nas vzal a nespadame pod obvod, ale ja som nahlasovala novorodenca, neviem ako to je pri prestupoch..

ivka67
autor
26. apr 2024

@sunnyday1111 ahoj, zatiaľ nijak, tak v máji skúsim obvolať, lebo až koncom mája sa sťahujeme a tak od toho júna aby sme mali dr. Vyskúšam bvolať asi všetkých a uvidíme , aspoň čo čítam, tak pediatri sú dobrí. A inak pani doktorka Čelková je súkromná?

ivka67
autor
26. apr 2024

@januska1905 Ďakujem, skúsim si to obvolať. Na stránke dr. Dlugoša som videla, že je aj v Bytči a berie nových , mám ešte u neho kartu, keď som žila na SK, tak snáď nebude problém...

sunnyday1111
26. apr 2024

@ivka67 no oni sú všetci súkromní ale majú zmluvy s poisťovňami

ivka67
autor
26. apr 2024

@sunnyday1111 tak potom je to ok, len pri dr.Čelkovej som si nebola istá, že či sa u nej všetko platí alebo preberá poisťovňa