Ktoré centrum asistovanej reprodukcie v Bratislave je naj?

michaela_s11
7. sep 2022

Ahojte, našla som tu túto tému, ale je to už staršie. Nemáte niekto skúsenosti s centrami teraz niekedy? Neviem sa rozhodnúť kam ísť. Môj gynekológ mi odporúča Gyn-fiv, ale keď si čítam recenzie - nič moc...
Prirodzene otehotnieť neviem, nakoľko nemám vajcovody a už mám aj zlé vysledky AMH. Takže jediná šanca je IVF.

queen_mary
7. sep 2022

@michaela_s11 vies co recenzie moc v tomto pripade neries - nevies, kto ich pise a toto je dost taka vec, ze dat na nazor cudzich ludi.. my sme si s muzom dohodli prve stretnutie v 3 centrach. A tam, kde nas to najviac oslovilo, sme prisli aj druhykrat. Vtedy to bol ferticent a MUDr Marsik.

michaela_s11
autor
8. sep 2022

@queen_mary ďakujem za odpoveď. Tie konzultácie sú v každom centre zdarma? A podarilo sa? Máte bábätko?

pingusik
8. sep 2022

@michaela_s11
My sme najprv chodili do Gyn Fivu ale nebola som vobec spokojna a potom som presla do Ferticentu k Mudr. Marsikovi a bolo to najlepsie rozhodnutie.

lulu1188
9. sep 2022

@michaela_s11 ahoj mi máme za sebou 3 IVF a v troch centrách . Prvé Ginfiv no úplná neskojnostou . Druhé bolo Brno Reprofit ,prístup v pohode ,nešli sme tam zase kôli dochádzaniu . Tak sme sa rozhodli pre Iscare a bolo to najlepšie rozhodnutie lebo to čo mi zistili tu nikde nezistili. Takže ja odporúčam Iscare . Čaká nás teraz Ket tak uvidíme či sa konečne zadarí 😉