Amniocentéza v Bratislave

14. feb 2024

Ahojte, prosim viete mi odporucit skutocne odbornika na amniocentezu? Mam to absolvovat 1.raz, velmi sa bojim. 2.vysledky krvi v 2.trimestri mi vysli 1:40 riziko trizomie, inak vsetko negativne. Tento vysledok sa oproti 1.krvi zhorsil. Dakujem

majlo1234
14. feb 2024

Ja som bola v boroch, treba ziadanku od genetika. Vsetko super, bezbolestne, rychle. A vysledok na druhy den. Samozrejme zadarmo

autor
14. feb 2024

@majlo1234 dakujem ti. A prosim objednavala si sa na Boroch ako? Telefonicky, mailom?
A priebeh trval orientacne ako dlho? A ako vedeli, ze neublizuju babatku? Robia zaroven sono aby videli pohyb a dietatko nevrazilo same do ihly?

Prepac pls za otazky, mam strach.

autor
14. feb 2024

@majlo1234 a este ako dlho odkedy si sa objednavala, ti dali termin?

majlo1234
14. feb 2024

V pohode, ja som mala obrovsky strach. Robia tusim kazdu stredu amniocentezy, ja som tam volala piatok, a boli by ma objednali hned tu dalsiu stredu, ale sli sme dofcu, takze sa mi prisposobili. Proste objednaju ta rychlo 🙂 robia sono samozrejme pocas celeho zakroku, ja som mala doktora so sedtrickou, cely cas sa so mnou rozpraval, ze babatko ani nevie, ze sa nieco deje. Samotny odber je beznolestny, respektive teda urcite boli menej ako odber krvi😂 no a cele dokopy to mozno trvalo desat minut, trochu som posedela v cakarni a sla domov

autor
14. feb 2024

@majlo1234 pre pana jana tak velmi ti dakujem. Cely den som preplakala a spravila si mi den. Tieto info ma dost upokojili. Dakujem 🤗🙌

majlo1234
14. feb 2024

Ja som si porevala este aj pocas odberu, tiez som bola dostresovana. Som rada, ze ti to pomohlo, tiez som si hladala vsetky mozne info