Všeobecný lekár Zdravomed - Banská Bystrica

baja_24
26. feb 2023

Dobry den, hladam si vseobecneho lekara, najlepsie v zdravomede. Vedeli by sme mi niekoho odporucit? Byvam casto chora, mam slabsiu imunitu, cize dost mi zalezi na vybere. Dakujem

maybe888
26. feb 2023

@baja_24 veľmi rada by som ti odporučila doktorku Evu Hudobovú ( Zdravomed 2), je veľmi dôsledná, detailistka, má aj dlhý pracovný deň ( vo štvrtok až do 17tej), robí aj predoperačné vyšetrenia, podrobne vyšetrí krv (nielen základ na preventívku, ale všetko,čo je v jej kompetencii aj čo sa týka imunity), využíva crp, EKG, ABI prístroje, je v strednom veku, čiže nechystá sa do dôchodku a je aj krajský odborník pre všeobecné lekárstvo, čiže erudovaná

maybe888
26. feb 2023

a ešte doplním, má aj vlastnú stránku ( informácie o dovolenke, kontakty na odborných lekárov, veľa zaujímavých infošiek a mailovú komunikáciu zadarmo, na ktorú odpovedá bud v ten den, alebo na druhý a vačšinou sa bezproblémov dovolás

baja_24
autor
26. feb 2023

@maybe888 Dakujem velmi pekne, nasla som ju, cize zajtra tam zavolam a skusim sa k nej prihlasit 🙂

maybe888
26. feb 2023

@baja_24 aj na stranke lekarkabb maju formular na prihlasenie noveho pacienta

baja_24
autor
28. feb 2023

Ahoj, prosim ta, volala som tam a sestricka ma odbila, ze sa otvara nejaka nova ambulancia s inou doktorkou pri priore...a teda na otazku, ci uz neprijimaju novych pacientov, mi neodpovedala :D
@maybe888

maybe888
28. feb 2023

@baja_24 prijimaju aj novych pacientov, urcite, otvaraju aj novu ambulanciu v Gallery, ktoru chcu teraz naplnit ( ta nova ambulancia je tiez dr. Hudobovej, len tam bude zamestnavat dalsiu dr) ale ak ti vyhovuje zdravomed, vezmu ta aj tam, napis mail na lekarkabb@gmail.com a ze chces ist do zdravomedu a maily cita priamo dr

bbalin
28. feb 2023

@maybe888 a neviete prosím aká lekárka bude ordinovať v novej ambulancii?
@baja_24 podarilo sa vám dostať k pani doktorke ak sa môžem spýtať? Čo všetko ste museli pri zmene vybaviť, prosím?
Ďakujem

baja_24
autor
3. mar 2023

@bbalin Ano, podarilo, bola som tam osobne a povedala, ze mi to viac vyhovuje priamo u nich, nez v tej novej prevadzke a zobrali ma. Iba sme vypisali 2 papiere a bud osobne prinesies kartu alebo si pojde cez postu 🙂

maybe888
4. mar 2023

@bbalin aj ambulanciu na Hornej ulici môžem odporúčať, tam začínajú, čiže zatiaľ málo pacientov, skoro žiadne čakanie, sestrička milá, nové priestory ...len baja24 sa pýtala, že jej viac vyhovuje dostupnosťou práve ten zdravomed, tak som jej podľa toho odpovedala, ked prídeš a vypíšeš papiere, oni si kartu vyžiadajú od pôvodného lekára, ktorú ju zasiela poštou, ak tam pojdeš osobne (ku predošlému lekárovi), je to trochu rýchlejšie (lebo niektorí dajú kartu zalepenú rovno do ruky), ale de facto je to jedno, lebo nový lekár ťa aj tak môže prebrať až od začiatku nasledujúceho mesiaca

bbalin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbalin
4. mar 2023

@maybe888 ďakujem krásne a náhodou neviete meno doktorky v ambulancii na tej Hornej? Máte osobnú skúsenosť?

maybe888
4. mar 2023

@bbalin je to mladá doktorka po materskej, ...viac neviem