Dlhoročné užívanie antikoncepcie a bábo

sindy9
7. feb 2014

Ahojte všetky snažilky užívala som 6 rokov HAK rozhodli sme sa že by sme chceli bábo tak som antiku vysadila a išla na kontrolu k lekárovi či je vštko v poriadku ... povedal že máme počkat kým sa mi sám rozbehne cyklus nechcel to riešiť vyvolávačkou že to necháme prirodzene prísť tak sme čakali. Po skoro pol roku sme sa dočkali vytúžený cyklus prišiel a začína snažilkovanie kedže som pred tým pol roka nic nemala neviem si ani vyrátať plodné dni tak to skúšam s meraním teploty dúfam že sa nám čoskoro zadarí aj ked tu čítam tie príbehy ako dlho sa niektoré snažíte tak mi je z toho strašne smutno že aj ja budem ten prípad . Držte mi palčeky určite vás oboznámim ak sa zadarí 🙂

grace82
7. feb 2014

ja som brala HAK 10 rokov....cyklus prisiel na prvy sup preto je zvlastne ze si na neho cakala az polroka....ale rok pred snazilkovanim som mala od HAK pauzu aby sa telo spamätalo ....

hviezdicka111
7. feb 2014

no ja som brala 7-8rokov a trvalo asi osem mesiacov snazenia, kym sa babo podarilo

nigguska
7. feb 2014

@sindy9 ahoj,ja som brala HAK tiez 6/7 rokov a mne prisla hned....zda sa mi cudne,ze lekar cakal az pol roka....ale vobec sa nestresuj tym,aku mas teplotu a podobne...nechaj tomu volny priebeh....plodne dni vychadzaju zhruba tyzden po skonceni mrchy....a a kchces,aby sa zadarilo,skuste mat sexik kazdy druhy den 🙂

lin123
7. feb 2014

ja som brala hak 8 rokov, a presne o rok po vysadeni sa zadarilo. Drzim palce! 🙂

sindy9
autor
8. feb 2014

Doktor povedal že najväčšia šanca otehotniet je hned po vysadeni HAK ked mi nabehne cyklus sam od seba tak som čakala a teraz sa snažime dufam že sa zadarí skoro snažim sa na to nemyslieť ale velmi sa tešim ked raz uvidim dve čiaročky na teste 🙂