Antikoncepcia a menštruácia

didixixi
27. jún 2018

Ahojte Včera (26.07.) som dobrala prvý blister antikoncepcie maitalon, chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s prvou menštruácio a na ktorý deň vám prišla. V prípade vynechania menštruácie by som mala ísť na kontrolu alebo mám vybrať další blister a počkať či mi príde MS další mesiac. Vopred ďakujem

viellik
28. jún 2018

Rátaj keď vysadíš a príde oddychový týždeň tak cca 4 deň by mala prísť, ak nepríde išla by som k lekárovi

amonet
28. jún 2018

ja dostanem vzdy druhy den najneskor treti mam tu istu znacku. a nedostavenie sa menzesu je zelany efekt. je dost mozne ze budes iba spinit

queen1
28. jún 2018

Ahojte meska mi menzes uz 4den nevjem ako si to.mam privolat

amonet
28. jún 2018

@queen1 nemusis privolavat. niekedy nemusi dojst vobec a niekedy len spinis. ono to neni menzes klasicky,je to len krvacanie zo spadu hormonov. ak.nemas istotu sprav si test,inak normalne zacni dalsi blister ako mas

maca283
4. júl 2018

@amonet potrebuj jedno balenie antiky Kto mi preda??

amonet
4. júl 2018

@maca283 lekaren

maca283
4. júl 2018

@amonet iba na prepis ale dakujem

amonet
4. júl 2018

@maca283 ono to ma svoj dovod preco je to na predpis. nie su to lentilky, mozu sposobit vela neziaducich ucinkov, pred predpisom potrebuje lekar vediet rodinnu anamnezu, zdravotny stav a az potom moze predpisat

maca283
4. júl 2018

@amonet ja to vsetko viem Ja uz dieta mam a mat dalsie uz nemozem mat Potrebo ala som to na nieco ine Ale dakujem za ponaucenie

kraska33
11. júl 2018

Ahojte,prosim vas kedy mam zacat uzivat antikoncepciu Belara,v prvy den menstruacie,ci az ked skonci menstruacia?Dakujem za odpoved

joannita
11. júl 2018

@didixixi tu treba podotknut, ze ked beries HAK, tak menstruaciu nemas vobec. To krvacanie ktore mas, je len hormonalne krvacanie z toho, ze na par dni HAK vysadis a tym padom sa ti znizi hladina hormonov. Pri brani HAK si proste kompletne odstavujes vajecniky, maternicu a vsetko co ta robi zenou a v buducnosti ti to moze sposobit zdravotne problemy.
Chranit sa pred otehotneniom sa da aj inak a rozumnejsie.

slavuska1988
6. apr 2020

Dobre ranko môžte mi prosim poradit cely viken som nevzala antikoncepciu a dnes rano som dostala menzes...ked si vezmem tak sa mi menzes zastavi??? Alebo ako to funguje

janula2511
10. okt 2023

@amonet prosím ťa, ešte berieš maitalon?

amonet
10. okt 2023

@janula2511 uz nie, po porode berem karhlu

janula2511
10. okt 2023

@amonet ako si bola spokojná s maitalonom?

amonet
10. okt 2023

@janula2511 v pohode, nemala som ziadne vedlajsie ucinky sedela mi. po vysadeni som do 6m bola tehu

janula2511
10. okt 2023

@amonet aké si mala silné menštruačné krvácanie?

amonet
10. okt 2023

@janula2511 kedy? pred zacatim mega silne aj som odpadavala, pocas brania nic, alebo iba spinenie po vysadeni uplne v pohode 3-4 dni slabsie

janula2511
10. okt 2023

@amonet tak super, dúfam aj ja budem tak.preto som si nechala predpísať hák kvôli silnému krvácaniu.teraz užívam len 3 deň