Akú máte skúsenosť s vnútromaternicovým telieskom Multiload?

stanuska3105
29. mar 2012

Ahojte.Včera som si dala zaviest vnutromaternicove teliesko ktore sa vola MULTILOAD.Chcela by som sa dozvediet nieco viac o nom.ake mate s nim skusenosti?Popripade ako sa kontroluje ci je na spravnom mieste. Dakujem.

kaffe
5. apr 2012

Ahoj, ja idem akurat za par dni na vymenu tohto telieska po piatich rokoch. V skratke som s nim bola maximalne spokojna, kedze ja nechcem brat absolutne ziadne hormony a nechcem ani byt bez menstruacie (ako to je s mirenou). Vela zien pise po internete same negativa na toto teliesko. Ale napr. pre mna je to to najlepsie. A musim napisat ze som nikdy nerodila, mala som cisarsky a nevadi to.

mimma17
2. nov 2012

ja som si ho dala zaviest zrovna dnes a tiez by som rada vedela ake maju ine zeny s nim skusenosti. a tiez som nerodila klasicky ale cisarskym rezom...

bambina78
29. máj 2014

Mna by zaujimalo, ci je pravda, ze stymto telieskom je menstruacia ovela silnejsia ako obycajne? Vwham medzi tymto a Murenou, kde ma odradza cena. vdaka

tomi16
30. máj 2014

mam dost silnu menzes... co znamena silnejsia pri zavedení tohto telieska ?

sweetangel20
30. máj 2014

Veľmi zlú, bohužiaľ. Myslela som, že budem mať pokoj od HAK a ľutujem doteraz. Prvých pár mesiacov super, potom peklo... Ale každé telo to zvládne, samozrejme, inak. To moje ju začalo odmietať