Posilnenie imunity, problém so zväčšenou nosnou mandľou

misickaa4
8. júl 2022

Dobry den,

Moj maly ma 2,5r a od maja sa nam tahaju problemy s kaslom, soplom, upchatym nosom aj po pouizivani sprejov s morskou solou a pod
Boli sme na ORL vysetreni a dr odporucil vybrat nosnu mandlu, no ja zatial nechcem
Prosim, viete mi odporucit produkty vhodne na celkove posilnenie imunity, s ktorymi mate ale osobnu a dobru skusenost? A tie nieco na tie mandle mozno, sopliky a kasle
Tak isto, ak by ste mi odporucili, kam ist s nim na take celkove alternativne vysetrenie, bola by som vdacna
Dakujem

xsuzannex
8. júl 2022

Ja len to by som ti napisala ze pozor aby si vyckavanim na alternayivne liecby viac neuskodila.. moja trojrocna od mala ma zvacsenu nosnu mandlu.. tiez som chcela pockat.. lenze nonstop je chora, zahuhnana a ako nahle ma kusok sopel tlaci jej to uz na ucho a zacala uz mat aj zapaly stredneho ucha, z coho sa jej casom v uchu vytvorila tekutina cim uz na jedno ucho horsie pocuje.. takze koncom augusta jej ju idu vyberat lebo na orl povedali ze keby sme vyckavali tak moze prestat uplne pocut na to usko.. takze pozor na to..

jaskolka
8. júl 2022

Podobne ako hore píše, pozor na tie"altterntivne liečby ".
V prvom rade si treba uvedomiť, tým zákrokom sa dieťaťu pomáha, nie škodí.
Mam skúseností s mnoho rodičmi, ktorí sa bránili zubami nechtami, skúšali xy veci, a napokon aj tak skončili na zákroku
A potom nechápali, že prečo tak dlho váhali lebo sami videli veľké benefity jednoduchého zákroku.

patka06
8. júl 2022

Ak ORL odporučil, neváhaj, daj ju vybrať čím skôr.
Tiež som na chvíľku váhala ... a potom si to vyčítala.

adrianna23
8. júl 2022

Kdesi som čítala natrieť octanovou mastou koreň nosa. Za pokus to stojí. Držím palce 🙏🙂

mariposita7
18. okt 2022

@xsuzannex dobry den. Pomohlo dcerke vybratie mandle?

xsuzannex
18. okt 2022

@mariposita7 aaaale, este sme nikde neboli, tretikrat som to uz prekladala kvoli chorobe.. ideme 3.11.

mariposita7
18. okt 2022

@xsuzannex dcerke dces odporucili vyber. Tiez uvazujem, ako by sa dalo vobec ist na operaciu, ked je stale chora. No uvazujem, ci to nie je horsie odkedy uziva broncho vaxom

xsuzannex
18. okt 2022

@mariposita7 vraj niekedy to spravia aj pocas prechladnutiia, ked je to uz skor chronicke

marlent
18. okt 2022

@mariposita7 ak to ma chronicke zoperuju