Poraďte niečo na imunitu malých detí

toad
10. apr 2015

Poradíte mi, prosím niečo prírodné na zvýšenie imunity u malých detí? Jedná sa o zapálené očká a choroby dýchacích ciest. Ďakujem.

pribinak
10. apr 2015

Oči a dýchacie cesty? To sa tvári ako alergia, nepíšeš koľko majú deti rokov, ale porozmyslaj nad návštevou alergiologa

ivet1371
10. apr 2015

Skus davat zodac sirup

mia885
10. apr 2015

sirup imunoglukan je top , najlepsie aj pre male aj pre vacsie 👍

blue99
17. apr 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
sasurin1
22. apr 2015

sirup imunoglukán🙂 fakt dobrý

kotenko
30. máj 2016

NUTRILITE™ Chewable Multivitamin , pre deti i dospelých, žuvacie "cukríky". ak treba, dám viac info do IP

prirodka
30. máj 2016

My dávame vnúčatám detské prírodné vitamíny bez umelých farbív,neobsahujú cukor,konzervačné látky, sú lepené medom,majú sladkú chuť a deti ich milujú..Obsahujú vitamíny, minerály,fytonutrienty.Môžu aj tehotné,moja dcéra užíva aj pri dojčení.Vynikajúce.V balení ich je 120.

igorito45
15. jún 2017

ahoj.. jednoznacne mozem odporucit detsky multivitamin od Nutrilite. je to cisto prirodny multak. deti ho beru uz od skoro pol roka (davali sme im pol tabletky) a maju vybornu imunitu. ovela menej beznych chorob ako ostatne deti v skolke atd.. treba vyskusat a uvidis 🙂 pozriet si ho mozes napriklad tu - https://www.doplnky-vyzivy.com/chewable-multivi... . pouzivanie od 4rokov je pisane kvoli zakonom aby sa nim deti nahodou nezadusili. ale co sa tyka zlozenia moze sa podavat prakticky kedykolvek.. a cim skor tym lepsie 🙂

nuska
15. jún 2017

Určite odporúčam colostrum. Ja kombinujem ešte s aloe vera. Colostrum sa dá natierať aj z vonku. Dávala som napr. aj do uška.

olinka11
15. jún 2017

Fermentovany včelí peľ. Odskúšané nemám, ale čítala som a je to mňamka 🙂

13zuzana13
21. jún 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Maminky ak by ste mali zaujem poradila by som vam vybornu vec na imunitu. Kontaktujte ma spravou dakujem. Prajem pekny vecer 🙂