Mávate často choré detičky?

tinuska11111
11. aug 2018

Mávate často choré detičky ? Poznáte to, týždeň v škôlke a opäť je choré ? Chodíte do práce a nemôžte si dovoliť zostať pri dieťatku doma ? Viem Vám pomôcť. Otvorte dvere prírodnej liečbe a dajte zbohom chémii 🙂

jaroy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yanni
11. aug 2018

Nie nemame. A nie, nepozname. A ano, chodime do prace. Obaja. A ano, ked nahodou je niekto chory, jedno ci dieta alebo ja/muz, mozme si dovolit zostat doma a vyliecit dieta/seba.

beky1813
11. aug 2018

Robis si reklamu?

tinuska11111
autor
11. aug 2018

Škoda tu vôbec dávať nejaký príspevok, asi radšej každý chemické antibiotiká a brufeny radšej volí a potom že farmaceutický priemysel prosperuje, keď sú všetci naklonení chémii ! Ak nemáte záujem o rady, tak načo tu píšete. Ten príspevok je určený pre tých ľudí, ktorí si nemôžu dovoliť zostať pri dieťati doma, keď je choré často a je viac doma ako v škôlke. A nie nerobím si reklamu.

renatik91
11. aug 2018

@tinuska11111 robíš si predvolebnú kampaň? 😅

jana_eyre
11. aug 2018

ak to nie je reklama tak co potom?

tinuska11111
autor
11. aug 2018

A na čo je to reklama ? Poradiť mamičke z vlastnej skúsenosti, ktorej dieťa je nonstop choré je reklama ? No comment...

maminkasisa
11. aug 2018

mna by to zaujímalo, deti sice nemavam často choré, ale ak by sa dalo vyhnuť chemii, aj ked pri vysokom CRP to bude asi ťažko....

evittam
11. aug 2018

@tinuska11111 Reklamu si kazdy slusny človek zaplatí. Alebo teda rovno napíš o co ide. A nie, sklamem ta obe moje deti sú zdravé - dcérka este chorá nebola a syn naposledy pred 10rokmi-preventivne pouzivame čisty vit.C, v zimnych mesiacoch plus D, pestrá a vyvážená strava dokonca aj s obcasnymi domacimi udeninami a inými dobrotami a aj sladkosti poznajú.😉 Ty čo ponúkas?

yanni
11. aug 2018

@maminkasisa Jednoducho.Homeopatika.

evittam
11. aug 2018

@yanni Čistá voda a cukrom v inom skupenstve? Za tie prachy? Že ďakujem.😂😂😂

yanni
11. aug 2018

@evittam Ziadna cista voda. Precitaj si zlozenie. Homeopatikum nie je nic ine, len prirodne liecivo.

evittam
11. aug 2018

@yanni Prírodné liecivo? Tej prírody tam teda fakt je....😂😂😂

evittam
11. aug 2018

Homeopatia je systém alternatívnej liečby založenej na použití minimálnych (až nulových) koncentrácií liečiv, ktoré v masívnych dávkach údajne majú vyvolávať efekt podobný tomu, aký má liečená choroba

beky1813
11. aug 2018

Keby si si nerobila reklamu, tak rovno napises svoje skusenosti

tinuska11111
autor
11. aug 2018

Nechápem ľudí, ktorí prispievajú na fóra príspevkami, ktorými sa navážajú do druhých, tieto neslušné, arogantné príspevky ma zarážajú a ešte o to viac že ich dokážu napísať ženy a ešte k tomu matky, ktoré vychovávajú deti. Práve kvôli týmto negatívnym príspevkom tu nebudem uverejňovať viac informácií, kto má záujem o viac info, prosím nech mi napíše, verejne to viac nebudem riešiť, nestojí mi to zato.

evittam
11. aug 2018

@tinuska11111 Tak na co si sa vôbec verejne obťažovala? Slusne som sa ta spytala, odpoveď žiadna len kopes okolo seba.

evittam
11. aug 2018

@tinuska11111 Neobťažuj ma s IP. Na svoje emocionálne výlevy si nájdi niekoho ineho. Vyprosim si podobné obťažovanie a osocovanie. Sa spamataj a neotravuj slusnych ludi. Dakujem.

evittam
11. aug 2018

@tinuska11111 Zase a znovu-neobtazuj ma. Kde konkrétne pouzivam oplzle reči?! Ja som ta oslovila s IP,ze si dovolis tvrdit,ze ta obťažujem?! Si to uprac konecne v hlave-ano toto je mozno prva trosku menej slusna reakcia ale len kvôli tvojmu osočovaniu a napádaniu.

tinuska11111
autor
11. aug 2018

Osocujete akurat vy v prispevkoch mna a so slusnostou to nema nic spolocne. Ja som vas neobtazovala, to vy ste zacali vypisovat na môj prispevok neslusne komentare.

evittam
11. aug 2018

@tinuska11111 Kde konkretne čítaš neslušné komentare?! Zacala si ma otravovat s IP aka som neslusna a oplzla. Kde? To,ze ti napisem aby si mi dala pokoj a uvedomila sa -reakcia na tvoje nezmysly-je neslusne a oplzle? Tak to potom nevieš co je neslušné a oplzle.

beky1813
11. aug 2018

@tinuska11111 asi si precitlivena, ze ti nik na to neskocil a nepytaju sa na zazracnu prirodnu medicinu. Inac si tvoje reakcie neviem vysvetlit

tinuska11111
autor
11. aug 2018

Ze kopem okolo seba ? Ma ani nepoznáte a taketo komentare vediete... z akeho dovodu ?

evittam
11. aug 2018

@tinuska11111 To je neslušné? Tak človek sa ta slusne spyta a ty len ofrfles tak co si cakala?! No prepac,ze som to nedala do uvodzoviek aby som neurazila tvoje precitlivene ego. Ach jaj. "Rukavičky" si náhodou nemám dat?

evittam
11. aug 2018
1321987
11. aug 2018

co ponukate?
moja chodi od marca a ma iba sople ale to z bacilov co tam davaju detti chore to preto inac nebola este chora
davam hlivu ustricovu a vit c

jana_eyre
11. aug 2018

@tinuska11111 akoze sa pytas naco je to reklama? ved sama v uvodnom prispevku pises o prirodnej liecbe, len si zatial nekonkretizovala..

ked si chcela poradit nezistne z vlastnej skusenosti, mala si svoj uvod zacat inak, pretoze cely text posobi ako reklama len bez nazvu, ktory sa dozvies neskor..

a reklama je tu v diskusiach zakazana, tak nechapem co sa durdis..

evittam
11. aug 2018

@1321987 Pozor, slusne sa spýtať čo ponúka je neslusne,oplzle a obtazujuce.😊😉

sisaka
11. aug 2018

@tinuska11111 ak chceš nezištne pomáhať, na čo tie tajnosti. Napíš to sem a je to. Aha! Nemôžeš, lebo by si musela uviesť názov tohto zázračného výrobku, ktorí z chorých deti spraví zdravé.

mata223
12. aug 2018

ahojte mile mamicky preco sa jednoznacne neriadite heslom ži a nechaj žit 😉 tu vzdy kazdeho kto uverejni alebo chce pomoct ukamenujete komentmi aj ja robim alernativnu medicinu radim na zaklade vlasnych skusenosti tomu kto chce 😉 cudujete sa autorke ze takto reaguje ja vobec nie😢😢 autorke drzim palce ale modry konik nie je to prave orechove 😝