Prečo sa cítim slabá a mimo reality?

Zodpovedané
13. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už párkrát sa mi to stalo, že som niečo robila a z ničoho nič som ostala taká mimo reality . Mala som také zlé vnímanie a pocit slabosti a zrazu sa mi nič nechcelo. Len ma to ťahalo do postele spať. Myslela som, že je to z očí, lebo sa mi zle zaostrovalo, keď som na niečo pozerala.

Išla som k očnému na vyšetrenie a všetko bolo v poriadku. O pár dní to prešlo.

Tento rok sa mi to cca v januári stalo znovu a držalo ma to skoro mesiac. Cítila som sa ako keby som opitá. Je to ťažko opísať, nakoľko sa to zle opisuje ako sa presne cítim. Moja obvodná ma poslala k neurológovi, lebo som mala aj bolesti hlavy. Dala mi magnosolv a zase to nejako prešlo.

Teraz 7. augusta sa mi to stalo znova. Prvé dni som bola taká slabá a furt som mala zimomriavky po tele ako keby som chorá, no pritom ma nič nebolelo a ani som nemala horúčku. Drží ma to doteraz. Fungujem normálne, ale s tou hlavou sa cítim totálne mimo ako keby to ani ja nie som. Strašne ma to ovplyvňuje pri bežnom fungovaní.

Čím to môže byt spôsobené?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že problém bude neurologický, teda bolo by vhodné ísť opäť k neurológovi na kontrolu.

Magnézium môžete užívať dlhodobo. Namiesto Magnosolv môžete vyskúšať Magnerot (voľnopredajný).

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková