Je pocit chladu v hlave prirodzený?

Zodpovedané
10. júl 2022

Dobrý deň,

v poslednom čase sa mi stáva, že mám pocit akoby mi "mrzol" mozog, nedokážem to inak opísať.
Napadlo mi, či sa mi len neochladzuje hlava z toho tepla, ale bojím sa, aby to nebolo niečo vážnejšie. Je to normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide o veľmi nešpecifický príznak, pokiaľ nemáte iné zdravotné potiaže, tak si nemyslím, že je to potrebné riešiť.

Ak sa však objaví akýkoľvek iný príznak, ako napr. porucha zraku, tŕpnutie rôznych častí tela, tak je potrebné vyhľadať neurológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková