Čo znamenajú moje problémy s očami?

Zodpovedané
31. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Po materskej som nastúpila do práce a robím 8 hodín za počítačom. Manžel na týždňovkách, v noci zle spím a cítim, že mi už dochádzajú sily.

Ako som začala robiť pri počítači, veľmi ma boli krčná chrbtica. A začalo sa mi "meniť" v očiach, neviem to lepšie pomenovať. Keď mám niečo veľmi blízko seba a hýbe sa to, alebo keď je niečo veľmi farebné. Keď prudko otočím hlavou, alebo sa pozerám dole a mám hlavu predklonenú, tak sa mi možno na 5 sekúnd začne meniť v očiach a hneď to prejde.

Môže ísť o únavu alebo od krčnej chrbtice?

Môže ísť o nádor?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že najskôr pôjde o problém s krčnou chrbticou a kvôli tomu máte uvedené problémy.

Skúste vyhľadať fyzioterapeuta, ktorý Vám pomôže s cvičením a naučí Vás aj cviky na doma.

Ak by sa problém nezlepšoval, tak by ste mali navštíviť neurológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková