Aké atramentové pero odporúčate pre prváka?

Zodpovedané
11. júl 2023

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom písacích potrieb.

Aké atramentové pero odporúčate pre prváka?

Zo školy má odporúčané Schneider Zippi a mne sa konkrétne toto pero veľmi nepozdáva. Radšej by som investovala do kvalitnejšieho.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám môžem poradiť, nekupujte zatiaľ pero. Perom sa začína písať až po pár mesiacoch. Najskôr kúpte dobrú ceruzku - bez hrubej tuhy. Taktiež investujte do pasteliek.

S perom, ktoré odporučila škola ja skúsenosti nemám. Pani učiteľka v prvej triede Vám ešte určite ohľadom pera poradí. Odporučí viaceré značky, ktoré si môžete zakúpiť.

Nekupujte zbytočne vopred. Nech sa Vám nekopia perá, ktoré používať nebudete.

Prajem pekný deň.
Mgr. Natália Rajnohová
Učiteľka pre primárne vzdelávanie