Sú nutné prestávky pri užívaní sirupov proti kašľu?

Zodpovedané
22. nov 2021

Dobrý deň,

štvorročná dcérka chodí týždeň do škôlky a potom je doma s kašľom. Takto to ide dokola. Striedam Stoptussin, Solmucol, Dril. Len sa mi toho už zdá veľa od začiatku školského roka.

Mám meniť sirupy?

Sú nutné prestávky pri užívaní sirupov?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade vždy je potrebné rozlíšiť o aký druh kašľa ide. Je dôležité vedieť, či ide o vlhký alebo suchý. Meniť sirupy je určite správne.

Ak vašu dcérku trápi kašeľ častejšie, tak zvoľte sirupy na prírodnej báze. Pri nich nemusíte robiť prestávky (napr. Hedelix na vlhký kašeľ).

Hedelix sirup

Hedelix sirup je rastlinný liek obsahujúci extrakt z brečtanových listov.

Vhodné je určite nasadiť aj prípravok na posilnenie imunity. Ja odporúčam Imunoglukan P4H.

Imunoglukan P4H

Imunoglukan P4H je výživový doplnok vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C.

Veľmi dobré skúsenosti máme aj s Arko Defenses Kids. Ide o 5 dňový intenzívny program na naštartovanie imunity.

Arko Defenses Kids

Arko Defenses Kids je 5 dňový intenzívny program na posilnenie imunity. Výživový doplnok obsahuje živé bakteriálne kultúry, betaglukán, kolostrum, zinok, selén, vitamín D3.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut