Môžem užívať Ascorvita Vitamín C, D, zinok i napriek tomu, že užívam antibiotiká?

Zodpovedané
21. feb 2024

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna-s-lekarnikom-o-liekoch/ako-dlho-mozem-uzivat-ascorvita-vitamin-c-d-zinok/#comment-87310266

Môžem užívať Ascorvita Vitamín C, D, zinok i napriek tomu, že užívam antibiotiká?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za reakciu.

Aké antibiotiká užívate? U niektorých môže byť problémom zinok. Napíšte mi o aké antibiotiká sa jedná.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie