Je nutná návšteva psychológa, keď 6 ročný syn máva záchvaty hnevu?

Zodpovedané
26. máj 2022

Dobrý deň,

môj 6 ročný syn máva záchvaty hnevu. Až ho trasie.

Ako mu môžem pomôcť?

Je nutná návšteva psychológa?

Je potrebný výmenný lístok?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

keďže k synovi mám veľmi málo informácií určite sa mi nepodarí vyriešiť váš problém cez túto poradňu a odporúčala by som vám v prípade, že si so synčekom neviete dať rady návšteva psychológa.

To, či potrebujete výmenný lístok závisí od toho, akého psychológa sa rozhodnete navštíviť. Napr. u niektorých klinických psychológov je to potrebné kvôli tomu, že bez toho vyšetrenie poisťovňa nezaplatí.

Prečítajte si však môj príspevok, ktorý by vám v niečom mohol byť inšpiráciou.

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Prajem veľa zdaru.

Mgr. Katarína Kaličiaková
psychologička