Ako sa vysporiadať s tým, že manžel sleduje porno?

Zodpovedané
7. sep 2022

Dobrý deň,

pred dvomi mesiacmi som zistila, že môj muž pozerá porno a vyhľadáva na internete porno herečky. Už som sa s ním o tom rozprávala. Povedala som mu, že ma to veľmi ranilo a prekáža mi to. Sľúbil mi, že to už nebude robiť. Neviem, či s tým prestal. Asi sa už neodvážim zisťovať to.

Problém je v tom, že mne sa to stále vracia. Je čas, kedy som v pohode a nemyslím na to. Ale napríklad včera večer ma to znovu pohltilo, neviem sa s tým zmieriť a stále ma to veľmi bolí.

Ako sa vysporiadať s týmito mojimi negatívnymi myšlienkami?

Ďakujem

Dobrý deň,

nakoľko sa v mojej praxi nevenujem poradenstvu pre dospelých, tak v tomto prípade vám odporúčam kontaktovať takéhoto odborníka ak vám to príliš zamestnáva vašu myseľ a máte potrebu to s pomocou niekoho spracovať.

Prajem veľa zdaru.

Mgr. Katarína Kaličiaková
psychologička