Môžem byť podľa Vás tehotná?

Zodpovedané
18. feb 2020

Dobrý večer,

nám pravidelný cyklus a 3. februára som dostala menštruáciu. Len bola o dosť slabšia. Prvý deň som mala občasné špinenie, potom slabé krvácanie. Druhý deň tiež, ale ťahalo ma v podbrušku a pobolievali ma kríže. Tretí deň mi menštruácia skončila. A to normálne mávam 4 - 5 dní.

Prvý deň som sa cítila na odpadnutie a trvalo to asi tak 5 - 6 dní. Mala som pocit na zvracanie, cítila som slabú bolesť vaječníkov a na šiesty deň som mala ešte špinenie a odvtedy nič. Niekedy ma ako keby pichá vo vaječníku. Ale len slabo.

Test som si ešte nerobila a ku gynekologičke idem budúci týždeň.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

to nemožno povedať. Uvedené príznaky môžu znamenať viac vecí.

Ak máte pocit, že ste tehotná, urobte si tehotenský test a s výsledkom navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com