Je hnedý výtok v 5. týždni po embryotransferi v poriadku?

Zodpovedané
25. nov 2019

Dobrý deň,

som v 5. týždni a mám hnedý výtok. 5.11.2019 som bola na embryotransfer a 19.11.2019 mi po odbere krvi na hCG potvrdili tehotenstvo. Hodnota hCG bola 241.

Beriem Prolutex inj. 1x Estrimax a 3x Progesterón 1x vkladať do pošvy. Plus Ascurtin 3x.

Je hnedý výtok v poriadku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

slabé krvácanie, alebo špinenie je v začiatkoch tehotenstva dosť časté.
Bez vyšetrenia sa nedá povedať, či je špinenie významné.

Avšak v súčasnej chvíli nemôžete nič ovplyvniť.

Dá sa len čakať. Ak sa plod vyvíja správne, bude na ultrazvuku za 2 až 3 týždne viditeľná srdečná akcia.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com