Môže pichnutie Ovitrelle vo vyššej dávke spôsobiť poruchu u bábätka?

Zodpovedané
6. sep 2021

Dobrý deň,

som tri dni po KET. V deň KETu a následne ešte dvakrát (každé tri dni) som si mala pichnúť Ovitrelle. Mám pero 250 mg. Mala som si vždy pichnúť dávku 6 klikov. Zrejme som pero ale nesprávne nastavila a pri prvej aplikácii (v deň KETu) som si pichla celú dávku z pera naraz.

Ak by som aj napriek tomu otehotnela, môže to spôsobiť nejaké ochorenie a poruchu u bábätka?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk