Aká je šanca na otehotnenie, keď som mala tri folikuly?

Zodpovedané
9. feb 2021

Dobrý deň,

dnes som bola na folikulometrii (12. deň cyklu) a mala som 3 folikuly 2x 19 mm a jeden bol menší. Minulý mesiac som absolvovala laparku a prefuk. Dnes mi bola pichnutá injekcia Ovitrelle. Doktor ma postrašil aj dvojičkami.

Aká je veľká šanca, že už by sa to mohlo podariť?

Ďakujem

Dobrý deň,

aká je veľká šanca na otehotnenie sa len na základe počtu folikulov nedá vyjadriť. Závisí to od množstva ďalších faktorov ako je spermiogram, vek.

Každopádne je šanca na otehotnenie vyššia ako štandardne pri jednom dominantnom folikule.

Dr. Rybanska