Ovplyvňujú látkové plienky to, že sa mi nedarí synčeka správne uložiť do šatky?

Zodpovedané
18. nov 2019

Dobrý deň,

nedarí sa mi uložiť 6 týždňového synčeka správne do šatky tak, aby mal podsadenú panvu a zaoblený chrbátik.

Môže to ovplyvňovať fakt, že používame látkové plienky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

práve vďaka látkovým plienkam má bábätko nôžky viac na široko, čiže sú v správnejšej polohe a polohovanie do šatky by malo ísť dobre a látková plienka tomu nebráni.

Skúste viazať podľa tohto návodu -

Všímajte si napísané "poznámky" vo videu, aby ste šli podľa nich.

Alebo potom tu je videonávod. Dlhší, ale je v ňom všetko povedané a ukázané (podľa Kristíny Tormovej - návod pre nevyspaté mamy po pôrode).
https://www.facebook.com/tormovakristina/videos...

Kľudne nám ešte napíšte, či sa to podarilo. Ak nie, napíšte odkiaľ ste, aby sme Vás vedeli nakontaktovať na poradkyňu nosenia vo vašom okolí.

Pekný deň želáme a dni plné lásky s vaším synčekom 🙂

Za Sestrice
Barbora