Bol by nosič Ergobaby Embrace pre mňa vhodný?

Zodpovedané
23. jan 2023

Dobrý deň,

mám 2,5-mesačnú dcérku, nosím ju v nosiči Baby Bjorn Move. Je to trošku starší model, nie aktuálny, ale zdá sa mi v ňom dcérka taká nestabilná.

Páči sa mi ešte nosič Ergobaby Embrace. Plánujem ju nosiť len príležitostne, keď potrebujem niekde odbehnúť, prípadne počas cestovania. Mám útlu postavu a už aj pri tom Baby Bjorn mi dosť trčia popruhy. Dcérka má momentálne 5,5 kg a cca 60 cm.

Aký máte názor na nosič Ergobaby Embrace?

Viete mi odporučiť aj nejaký nejaký nosič, ktorý nemá veľa popruhov a ľahko sa navlieka?

Ďakujem

Dobrý deň,

Ergobaby Embrace by sme vám už v tomto momente neodporučili. Najlepšie využitie má tento nosič na malé bábätká, ideálne novorodencov 🙂 Táto recenzia je celkom výstižná - https://blog.vhadru.cz/cs/nosime-novorozence-vi...

Nakoľko je tento nosič z veľmi elastického materiálu, skoro sa začne prevesovať a ťahať a neviete si ho na seba dotiahnuť ako potrebujete.

Skúste prípadne pozrieť Manduca Twist. Recezia je tu: https://blog.vhadru.cz/cs/nosime-novorozence-ii...

Prípadne iné poloviazacie nosiče - Neko Half Buckle, Fidella Fly Click.

Z drahších si môžete pozrieť Artipoppe (málo popruhov a jednoduché nastavenie).

Z prackových nosičov, ktoré sa jednoducho nastavujú by sme Vám odporučili napríklad Sestrice Carrier ONE, Moyo UNI alebo Moisha Grow či Tula Free to Grow.

Ak by ste mali ešte akékoľvek otázky, pýtajte sa 🙂

Vaše Sestrice ♥