Aká je jednoduchá a rýchla alternatíva nosenia na boku?

Zodpovedané
1. mar 2023

Dobrý deň,

mám 7-mesačnú dcéru, ktorá sa veľmi rada nosí na rukách a odmieta byť v nosiči. Pravdepodobne preto, lebo z neho dobre nemôže sledovať okolie. Mám pocit, že sa tam cíti príliš stiesnená. Nemala rada ani zavinovanie.

Hľadám preto alternatívu nosenia na boku, ktorá by bola jednoduchá a rýchla.

Čo by bolo pre ňu vhodné?

Viazanie šatky sa mi zdá zdĺhavé a komplikované.

Ďakujem

Dobrý deň,

dobrý kompromis by pre Vás mohlo byť nosenie v Ring slingu.

Pozrite si spôsob viazania:

V Ring slingu viete nosiť dieťatko na boku, vpredu aj na chrbte.

Viazanie je rýchlejšie ako pri šatke. Ring sling si viete aj predpripraviť a iba si ho cez seba prevliecť 🙂

Je to skvelá pomôcka pre detičky, ktorú chcú veľa vidieť. Akurát nie je na dlhé nosenie, nakoľko je to jednostranná záťaž.

Dajte nám vedieť, či by sa vám takéto nosenie páčilo. Prípadne nám napíšte, že aké ťažké je dieťatko a poradili by sme Vám aký Ring sling hľadať 🙂

Vaše Sestrice ❤️