Vyrovná sa autosedačka Zopa Voyager 360 značke Römer?

Zodpovedané
16. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na novinku Zopa Voyager 360. Všetci v mojom okolí majú Römer Dualfix a iné. Ale pre nás je to veľmi drahá autosedačka.

Je naozaj značka Römer tak dobrá a bezpečná, keď jej cena sa pohybuje cca 400 eur?

Vyrovná sa autosedačka Zopa Voyager 360 značke Römer?

Ďakujem

Dobrý deň,

Zopa Voyager 360 spĺňa len základné normové testy, hoci sú teda podľa novšej normy (i-size). Stále nevieme ako v nich obstála, len vieme, že prešla.

To, či sa vyrovná zn. Römer neviem. Viem len, že Römer nie je najlepšia značka na svete. Pozrite napr. aj zn. Joie, má cenovo dostupnejšie a kvalitné autosedačky. Napr. Joie i-Spin Safe

Autosedačka Zopa Voyager 360

Autosedačka Zopa Voyager 360 od českej značky ZOPA zaistí maximálnu bezpečnosť vo všetkých smeroch. Umožňuje otočenie po, či proti smeru jazdy.

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute