Joie i-gemm 3 alebo bugaboo turtle air

Zodpovedané
27. mar 2023

Dobrý deň,

mám kočík bugaboo FOX 3 a hľadám k nemu vajíčko - rozmýšľam nad týmito dvoma.
Joie by som kúpila bez základne, ale bugaboo asi so základňou, keďže teraz je výhodná cena za set.

Ani jednu nemám možnosť vidieť naživo.
Treba aj na bugaboo adaptéry?

Ktorú by ste odporučili viac?

Ďakujem

Dobrý deň,

Bugaboo Turtle by Nuna je vajíčko značky Nuna, kvalitné a bezpečné. Výhodou je variabilná, rozoberateľná vložka, avšak hlavová časť vložky je dosť hrubá, po jej odstránení ostáva hlavička nechránená. Mne osobne prekáža 5 bodové pútanie integrovanými pásmi, pri menších bábätkách môžu bedrové pásy prekážať pri správnom usadení. Ak je vajíčko umiestnené v aute so šikmým sklonom sedadiel, odporúčam upevňovať vajíčko bezpečnostným pásom auta, pri použití základne môže dieťatku počas spánku padať hlavička smerom na hruď. Na Váš model kočíku nepotrebujete pri tomto vajÍčku žiadne adaptéry.

Joie i-Gemm 3 je najnovšie vajíčko značky Joie. Dá sa využívať do 85cm výšky dieťatka, má 3 bodové zapínanie, jednodielnu odoberateľnú vložku. V aute sa dá upevniť prostredníctvom bezpečnostného pásu auta, alebo v prípade sedadiel so šikmým sklonom aj so základňou i-Base Encore. Pri použití základne je možné ho polohovať aj otáčať. Na základňu i-Base Encore je možné neskôr upevniť výbornú pokračovaciu sedačku Joie i-Harbour Signature. Vajíčko je certifikované aj pre použitie v leteckej preprave. Osobne by som volila toto vajíčko, pomocou adaptérov s koncovkou Maxi-Cosi je možné ho upevniť aj na Váš kočík.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek