Je autosedačka Zopa Encore 2022 bezpečná?

Zodpovedané
14. feb 2022

Dobrý deň,

zvažujem kúpu autosedačky Zopa Encore 2022.

Je testovaná?

Je bezpečná pre dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Zopa Encore i-Size spĺňa požiadavky najprísnejšej normy ECE R 129 i-Size. V dynamických skúškach dosiahla vynikajúce výsledky. Má pevné a odolné materiály, bočnú ochranu SIP.

Do auta sa inštaluje pomocou Isofixu + Top Tether, čo zaistí stabilitu autosedačky počas jazdy.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.