Dá sa dať autosedačka BeSafe iZi Combi X3 do auta bez Isofixu?

Zodpovedané
19. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky BeSafe iZi Combi X3.

Dá sa dať autosedačka BeSafe iZi Combi X3 do auta bez Isofixu?

Ďakujem

Dobrý deň,

práveže iZi Combi X3 (bez prídavku isofix) sa inštaluje len pomocou pásu auta (bez isofixu) 🙂

BeSafe iZi Combi X3 Isofix sa inštaluje v protismere len pomocou Isofixu a v smere jazdy LEN pomocou pásu auta.

Autosedačka BeSafe iZi Combi X3 Isofix

Autosedačka BeSafe iZi Combi X3 Isofix uchytená proti smeru jazdy je technicky rovnaká ako iZi Kid. Súčasťou je komfortná vložka body hugger.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute