Britax romer kidfix M

Zodpovedané
27. júl 2022

Dobrý deň,

je táto sedačka vhodná pre šikmé sedačky?

Ďakujem

Dobrý deň,

Britax Römer Kidfix M i-Size nie je polohovateľná a dosť kolmá, sedenie v nej nie je veľmi pohodlné. Okrem toho získala v testoch bezpečnosti (ADAC) hodnotenie so známkou 2,4, teda skôr podpriemer v porovnaní s inými autosedačkami kategórie 15-36kg.

Neviem, aký máte rozpočet na kúpu sedačky, ale v približne takej cene ako je Britax Römer Kidfix M i-Size môžete pozrieť Cybex Solution S2 i-Fix. Je to kvalitná a pohodlná autosedačka s extra širokým sedákom a polohovateľnou hlavovou opierkou, s isofixovým pripojením.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek