Adaptér na kočík Joie

Zodpovedané
3. aug 2022

Dobrý deň,

Ďakujem za zodpovedanie predošlej otázky. Rozhodli sme sa ku kočíku Joie Litetrax 4 Flex Signature vajíčko Autosedačka Cybex Aton M. Ešte by som však chcela vedieť či mám kupovať adaptér na kočík značky Joie alebo Cybex, aby som vajíčko nacvakla na kočík.

Ďakujem za odpoveď, prajem pekný deň

Dobrý deň,

jedná sa o adaptér značky Joie, kompatibilný s autosedačkami značky Cybex, Maxi-Cosi, GB, Recaro, BeSafe, Kiddy, Joie, Avionaut, Nuna Pipa, Safety 1st.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek