Z čoho má môj 13 týždňový synček krv v stolici?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

môj 13 týždňový synček má už týždeň hnačku a krv v stolici. Lekár nám dal rehydratačný roztok a probiotiká BioGaia. Vraj je to nejaký vírus. Očkovaný sme ešte neboli, to budeme až za týždeň. Lekár mu nevyšetril stolicu, len moč. Vraj je všetko v poriadku. Malý mi aj papá, pije a aj ciká. Mne sa tá stolica moc nepozdáva.

Od narodenia je na UM. Mal aj detskú koliku a užívame mliečko Hipp Comfort.

Ďakujem

PS. Fotky posielam v druhej otázke. Prosím nezverejňovať.

Dobrý deň,

v tomto prípade, ak sa stav nelepší, by som uvažovala nad možnou alergiou na bielkovinu kravského mlieka.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas