Sú poťahy Cybex Priam 4 Seat Pack 4.0 kompatibilné s Cybex e-Priam z roku 2019?

Zodpovedané
24. jan 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom poťahov.

Sú poťahy Cybex Priam 4 Seat Pack 4.0 kompatibilné s Cybex e-Priam z roku 2019?

Ďakujem

Ahoj,

nové poťahy z Cybex Priam 4 sedieť na Cybex e-Priam staršieho typu nebudú. Nie sú kompatibilné. Poťahy z jedného pekne a správne na druhý sedieť nebudú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally