Športový kočík bez nafukovacích kolies, keďže naše Bebetto Nico má každú chvíľu defekt

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

máme kočík Bebetto Nico, no stále máme problém s defektmi - preto rozmýšľame nad novým kočíkom bez nafukovacích kolies. Dcérka má 17 mesiacov, tak by sme chceli niečo ľahké, dobre spratné, ľahko ovládateľné aj jednou rukou.

Ahoj,

škoda, že novinkou tohto roka je verzia tvojho Bebetto Nico - Bebetto Nico Shine nebola dostupná skôr. Vtejto variácii je totiž kočík vybavený bezdefektovými Flexy kolesami, takže by ste sa problémami s defektmi vyhli, a možno by si teraz nemenila. Každopádne spomínaš, že by si rada niečo ľahké a spratné, takže sa posuniem ďalej a toto skôr nechám ako inšpiráciu “nabudúce” či pre iné maminy 😉

Bebetto Nico

Bebetto Nico Plus

Nepíšeš, či vyžaduješ aj, aby kočík bol otočný - ak áno, pozri určite obľúbený Cybex Balios S či podobné Zopa Move a Moon ReSea; z drahších napr. Stokke Beat či Joolz Hub.

Cybex Balios S

Zopa Move

Moon ReSea

Stokke Beat

Joolz Hub

Ale keďže má dcérka už cez rok, skôr by som sa zamerala na neotočné modely, kde mi ako vyhovujúco ľahučké a spratné príde Oyster Zero, Valco Snap Trend prípadne ABC Design Okini. Baby Jogger City Mini GT2 by bol tiež veľmi fajn, a z lacnejších - Kinderkraft Grande či Lionelo Annet Tour s väčšími kolesami..

Babystyle Oyster Zero

Valco Baby Snap Trend

ABC Design Okini

Baby Jogger City Mini GT2

Kinderkraft Grande

Lionelo Annet Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli